Upravit stránku

Celkový dojem dotvářejí doplňky a detaily k oknům i dveřím, které oživí vzhled vašeho domu či bytu a zároveň jsou vysoce funkční. Nabízíme venkovní i vnitřní parapety všech materiálů a povrchových úprav, exteriérové i interiérové stínění (žaluzie, rolety, screeny, atd.), okenní i dveřní sítě proti hmyzu, nestandardní historizující kliky, panty, doplňky kování, atd., lišty, okrasné a doplňkové profily. Podívejte se na detaily, které by neměly novým oknům chybět.

 

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety jsou důležité doplňky, které zlepší komfort vašeho bydlení. Nabízíme vnitřní parapety v dřevotřískovém nebo plastovém provedení, které si můžete barevně doladit s novými okny.

 

Venkovní parapety

Venkovní parapety patří mezi nezbytné doplňky funkční i designové doplňky. Nabízíme odolné hliníkové venkovní parapety, samozřejmostí je široká nabídka barevných variant.

 

Vnitřní žaluzie

Vnitřní hliníkové žaluzie představují účinný způsob stínění a pohodlnou regulaci světla za příznivou cenu. Jedná se o účinný způsob protisluneční ochrany, který lze použít do všech typů oken. Vybírat lze z různých barev či imitací dřeva. 

 

 

Venkovní žaluzie

Nejenom funkčním, ale i elegantním doplňkem vašeho domova budou venkovní žaluzie. Není náhodou, že jsou nejčastěji voleným způsobem venkovního stínění. Můžete nejen plynule regulovat množství světla, ale díky venkovním žaluziím ušetříte také za klimatizaci. 

 

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu patří mezi velmi žádaný funkční doplněk. V naší nabídce jsou jak pevné sítě, tak rolovací varianty, nechybí ani řešení pro balkónové dveře a terasy.

 

Meziokenní vložky

Nahrazují nejčastěji spojení oken u panelových domů, kde se vyskytuje ještě původní neprůhledná zasklená část mezi dvěma okny.

Nahoru