O společnosti

VextaVexta

Rychlý kontakt:

VEXTA a.s.
Hovorčovická 137
Pakoměřice, 250 65 Bořanovice


+420 284 829 624
info@vexta.cz

NOVINKY
Archiv
Jste technický typ a troufáte si organizovat práci na více stavbách současně?
Jste technický typ a troufáte si organizovat práci na více stavbách současně?
Více
DEN DŘEVOSTAVEB 2017

7. 10. 2017 v době od 10 do 18 hodin si vás dovolujeme pozvat na DEN DŘEVOSTAVEB, který pořádá Asociace montovaných domů (ADMD). Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.

Více
OZ Palmovka otevírací doba

Z technických důvodů bude naše zastoupení v Praze na Palmovce od 19. – 22. 9. uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

Více

Historie a současnost společnosti

1992 Pan Vladislav Veselý začíná své obchodní aktivity rozvíjet pod obchodním názvem „Vladislav Veselý – Vekra“. Rodinná atmosféra a zákaznický přístup se příznivě projevují narůstajícím počtem spokojených zákazníků. Brzy společnost plně využívá svůj potenciál a na přelomu let 1994/1995 vstupuje na trh pozemního stavitelství se specializací  na výstavbu rodinných domů.
2000 Dne 25.8.2000  je do obchodního rejstříku zapsána společnost „Vekra stavební s.r.o.“ – jako garant a pokračovatel obchodních aktivit Vladislava Veselého. Do vedení společnosti plnohodnotně vstupuje syn Tomáš.
2000/1 Dalším významným krokem v rozvoji společnosti je zahájení spolupráce s firmou VEKRA. Zákazníkům zajišťuje kompletní dodávku a montáž plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří.
2001 Klíčovou aktivitou společnosti se stává komplexní revitalizace obvodových plášťů a jejich zateplení. Postupně přibývají realizace rodinných domů a prvních bytových a panelových objektů nejen v Praze, ale i ve středních Čechách.
2006 Vekra stavební zavádí systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001. Zároveň si připisuje první realizace v sektoru veřejných zakázek – školy, školky a administrativní objekty, dále se podílí i na různých developerských projektech.
2009
Zaveden integrovaný systém managementu ve shodě s normami ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. Firma tak dává svým zákazníkům garanci, že všechny procesy ve společnosti jsou systematicky řízeny a kontrolovány.
2010 Vekra stavební je přijata do cechu pro zateplování budov a zařazuje se tak mezi úzkou skupinu nejserióznějších realizačních firem v ČR.
2012 Vekra stavební se stává majitelem značky „NICEWOOD“ a nabízí tak i realizace dřevostaveb rodinných domů na klíč. V říjnu se pro klienty otevírá první vzorový dům v Šestajovicích u Prahy. Zároveň dochází k rozčlenění firmy na tři divize – zateplení, okna a dřevostavby.
2013 Dne 15.2.2013 dochází ke konsolidaci všech aktivit a společnost přijímá nový obchodní název „VEXTA“. Všechny činnosti a nabízené produkty jsou sjednoceny pod jednu značku. Zápisem do obchodního rejstříku ze dne 7.6.2013 je dokončena transformace firmy na akciovou společnost – vzniká VEXTA a.s. Nedaleko Olomouce, v Moravské Huzové, je zahájen provoz v nové výrobní hale.
2014
VEXTA DOMY se poprvé dostávají mezi první desítku největších dodavatelů dřevostaveb v ČR.
2015
Divize „zateplení“ i „okna“ úspěšně realizují celou řadu zajímavých zakázek především v Praze a Středočeském kraji. Divize „dřevostavby“ zaznamenává velký úspěch – během roku 2015 jsme prodali 50 našich domů. Kompletní rekonstrukcí prochází výrobní hala v Moravské Huzové, investujeme do nových automatických a poloautomatických technologií.
2016
Společnost se stává členem ADMD – Asociace dodavatelů montovaných domů. Firmy sdružené v ADMD se chtějí výrazně odlišit od těch výrobců, kteří nejsou schopni dodržovat technické parametry ovlivňující kvalitu dřevostaveb a jejich životnost, proto certifikaci dle DNK podléhají pouze firmy sdružené v ADMD.

ico_mail

Poptávkový formulář

V případě vašeho zájmu o naše služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, nebo využijte náš poptávkový formulář.

ico_quest

Bezplatné poradenství

Rádi byste se nezávazně informovali o naší nabídce, nebo získali doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat!