MODERNÍ ŘADOVÉ DOMY V LITOMĚŘICÍCH

VextaVexta

Rychlý kontakt:

VEXTA a.s.
Hovorčovická 137
Pakoměřice, 250 65 Bořanovice


+420 284 829 624
info@vexta.cz


VEXTA a.s. aktuálně připravuje projekt nízkoenergetických domů v projektu Miřejovická stráň. Výstavba bude rozdělena do tří etap s tím, že kompletní dokončení je plánováno v zimě 2018. Celkem bude postaveno 14 řadových domů o dispozici 4+kk a 5+kk.

Domy vynikají decentní moderní architekturou s promyšleným dispozičním řešením, které respektuje charakter dané lokality a vysoké nároky budoucích uživatelů. Podlahová plocha domů je od 91 m2 až po 116 m2. Velikosti pozemků jsou od 296 m2 do 478 m2.

Přidanou hodnotou celého projektu je rovněž atraktivní okolí. Nedaleko byla zahájena první etapa stavby parku, který se jistě stane velmi oblíbeným místem k odpočinku, procházkám, joggingu, či jinému sportovnímu vyžití. Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností v podobě školek, škol, lékařského zařízení, pošty, restaurací a celé řady obchodů. Milovníci sportovního vyžití mohou v blízkém okolí využít několik sportovišť, krytý plavecký bazén, nebo třeba otevřené letní koupaliště na Písečném ostrově na Labi.

Spojení moderní architektury, výborné dopravní dostupnosti a úplné občanské vybavenosti vytváří z lokality Miřejovická stráň ideální bydlení nejen pro rodiny s dětmi.
 

POPIS

Rodinný dům typu 2 s podlahovou plochou 107,5 m² s krytým stáním pro automobil (26 m²) a terasou (13 m²) je dispozičně řešen jako 4+kk a dvě koupelny. V přízemí domu se nachází prostorná obývací část s kuchyňským a jídelním koutem, zádveří, terasa, kryté stání pro automobil a koupelna se sprchovým koutem. V patře se nachází tři pokoje, předsíň a koupelna s vanou a místem na pračku. Jedná se o velmi klidnou lokalitu na okraji města s krásným výhledem na město a kopce Českého středohoří. V docházkové vzdálenosti se nachází MŠ, ZŠ, supermarket, pošta, lékařské středisko i autobusová zastávka MHD. Cena zahrnuje pozemek, oplocení pozemku (zahrady + předzahrádky) drátěné poplastované pletivo bez podezdívky, přípojky vody a kanalizace vč. šachet, dešťová kanalizace vč. retence, zpevněné plochy - chodník k VD ze zámkové dlažby, zatravňovací dlaždice pro vjezd a park. stání, laminátové podlahy Egger dle výběru, koupelna a WC, keramické obklady a dlažba- dle výběru z nabídky SIKO, elektroinstalace- spínače ABB TANGO, zásuvky ABB TANGO, Vytápění-přímotopné panely, v koupelně topný žebřík, ohřev teplé vody-el. boiler 125 litrů, sanita dle výběru od firmy SIKO.

Uvedené ceny nezahrnují 4% daň z pozemku. Povinnost platby daně z nabytí věcí nemovitých (dříve daň z převodu nemovitosti) spadá nově od listopadu 2016 na kupující. Vzhledem k charakteru developerského projektu se bude 4% daň hradit pouze z ceny pozemku, ne z ceny celé stavby domu.

ico_mail

Poptávkový formulář

V případě vašeho zájmu o naše služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, nebo využijte náš poptávkový formulář.

ico_quest

Bezplatné poradenství

Rádi byste se nezávazně informovali o naší nabídce, nebo získali doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat!