Inteligentní rodinné domy - dřevostavby

Vexta a.s. je členem ADMDDřevostavby VEXTA Dřevostavby do 2 měsícůDřevostavby VEXTA - kvalitní bydlení pro každého

Rychlý kontakt

VEXTA a.s.
Hovorčovická 137
250 65 Bořanovice-Pakoměřice

+420 800 900 963 - volání zdarma
drevostavby@vexta.cz
 

VEXTA Člen Asociace dodavatelů montovaných domů

NOVINKY
Archiv
Asociace dodavatelů montovaných domů

květen 2016 – stali jsme se členem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), která sdružuje výrobce montovaných objektů bytové a občanské vybavenosti na bázi dřeva. Základním úkolem ADMD je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace...

Více
VELETRH DŘEVOSTAVBY 2016

4.2.2016 – Přijďte nás navštívit, naši obchodníci se na Vás již těší a jsou připraveni zodpovědět Vaše zvídavé otázky ohledně dřevostaveb. Pokud přemýšlíte o novém energeticky úsporném bydlení, rozhodně byste neměli na tomto veletrhu chybět.

Více
VELETRH DŘEVOSTAVEB 2016

Ve dnech 4.2. - 7.2. 2016 se koná v Průmyslovém paláci v Praze - Holešovicích veletrh dřevostaveb. Jste srdečně zváni k našemu výstavnímu stánku. Pro prvních 20 zájemců máme připravené volné vstupenky.

Více

Pro většinu lidí jsou dřevostavby atraktivním řešením v otázkách bydlení. V případě dřevostavby rodinného domu se jedná o možnost vybudování kvalitního bydlení v zajímavých cenových hladinách.

Nabízíme dřevostavby rodinných domů

Životnost takové dřevostavby se plně vyrovná domu zděnému a v mnoha dalších parametrech ho dokáže i výrazně předčit. VEXTA DOMY jsou zdravé, ekologické a energeticky úsporné. Mohou se i zděné domy pochlubit něčím takovým, jako dřevostavby?

Klasické i moderně pojaté dřevostavby

Nabízíme jak klasické domy, tak i moderně pojaté dřevostavby a to se všemi souvisejícími dodávkami a pracemi. Výstavbu katalogových i atypických rodinných domů realizujeme jak v provedení STANDARD ("na klíč"), tak v provedení KLASIK ("na dokončení") na území celé České republiky. Naše dřevostavby jsou dodávány standardně včetně základové desky - pro platnost celoživotní záruky na nosnou konstrukci. Dále smluvně garantujeme termín předání dokončeného domu a pevně sjednanou cenu!

Dřevostavby stavíme rychle a efektivně

U realizace našich projektových domů využíváme spojení tradičních a nejmodernějších postupů, čímž zajišťujeme u dřevostavby komfort a vysokou životní úroveň pro vaše bydlení.

Dřevostavby VEXTA stavíme rychle a efektivně, díky praktičnosti suché výstavby, minimálním nákladům na pracovní síly a naprosté eliminaci stavební suti a odpadu.

Jsme výrobci, a proto pro naše dřevostavby garantujeme prověřené stavební materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější normy a kritéria.

Nabízíme profesionální přístup a individuální řešení.

Nepřipouštíme svévolnou úpravu ceny.

Co slíbíme, to platí!

Přečtěte si 10 důvodů pro pořízení dřevostavby VEXTA

Dřevostavby přízemní domy
Přízemní domy
Dřevostavby patrové domy
Patrové domy
katalog-rodinnych-domů
Katalog rodinných domů

Dřevostavby rodinných domů na klíč

Rodinné domy – dřevostavby stavíme po celém území ČR. Jen v roce 2015 se můžeme pochlubit 50 prodaných domů. Prohlédněte si námi realizované domy na stránkách www.vextadomy.cz

Jsme držiteli certifikátů komplexního systému managementu jakosti (ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001), čímž chceme naši zákazníkům dát jasný signál, že pracujeme podle přesných pravidel.
VEXTA DOMY jsou synonymem pro kvalitu, řemeslné provedení a úsporné bydlení. Použité technologie umožňují stavět rodinné domy (dřevostavby) za poutavé ceny a navíc v krátkých realizačních termínech.

Domy pro každého - dřevostavby VEXTA

Prostudujte si důkladně naši nabídku pro montované dřevostavby VEXTA, prohlédněte si náš vzorový dům, nebo navštivte některé z našich obchodních zastoupení pro dřevostavby.

A pokud byste si z naší nabídky nevybrali, tak pro vás rádi postavíme i atypický dům – takový, aby byl přesně podle vašich představ! Dřevostavby VEXTA - to jsou domy pro každého.

Věříme, že vás o našich přednostech přesvědčíme!

Tým společnosti VEXTA.

ico_mail

Poptávkový formulář

V případě vašeho zájmu o naše služby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, nebo využijte náš poptávkový formulář.

ico_quest

Bezplatné poradenství

Rádi byste se nezávazně informovali o naší nabídce, nebo získali doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat!